Daikin Klima Servisi

Daikin Klima Servisi

Daikin Klima Servisi

 

Daikin klima soğutma ve ısıtma sistemleri Japonya’nın Osaka şehrinde 1924 yılında kurulan bir firmanın ürünüdür. Firma, insanların yaşam alanlarını soğutma ve ısıtma ihtiyaçlarının karşılamak amacıyla teknolojik sistemleri kullanarak geliştirdiği ve geliştirmekte olduğu ürünleri sunmaktadır.

 

Daikin klimaları çeşitli enerji kaynakları kullanarak yetkilendirilmiş servislerin, montaj demontaj yapılarak insanların yaşam alanlarını serin veya sıcak tutmalarını sağlamak amacı ile hizmetler sunmayı amaçlamaktadır.

 

Cihazın montajı Daikin klima servisi olarak tarafımızca yapıldıktan sonra yine tüm arızaları ve bakımları bakım garantili servislere yönlendirilerek yapılabilmektedir. Klimalar zaman içinde bakımları yapılması gereken elektrik ve elektroniksel cihazlardır. Peki bu cihazlara bakım gerekli midir?

 

Bu soruya cevabımız evet! Bulunduğumuz  ortamlardan kaynaklanan toz, nem, gibi çeşitli etkenlerden dolayı periyodik bakımların yapılması gerekmektedir.

 

Neden Yetkili Servis?

Daikin klima, yetkilendirdiği servis firmalarının daha iyi hizmet vermesi amacıyla teknik servis verebilecek elemanların eğitimlerini vermektedir. Bu eğitimlerden geçen teknik elemanları yetkili servis açmak ve işletmek için yetkilendirilmiştir. Yetkilendirilmiş bu teknik servis elemanları klimanın arıza ya da bakıma gerek görüldüğünde değiştirilmesi gereken parçaları tespit edebilir. Aynı zamanda tamir edilmesini sağlayabilmektedir.

 

Piyasa üzerinde hizmet veren birçok servis bulunmaktadır. Yaşamış olduğunuz arızalar yetkili servisler tarafından giderilmesi gerekmektedir. Diğer firmaların teknik servis garantisi olmadığından daha sonraki arızalar maalesef gerekli parçaları gerektiği gibi kullanılmamasından dolayı tekrar etme ihtimali yüksektir.

 

Bu nedenle klimalarımızı yetkili Daikin klima servisi servislerimize yaptırmanız daha sonraki zamanlarda garanti kapsamında tekrar bakım onarım garantili kullanım sağlar. Bu nedenle teknik servisler günümüzde hem maliyet hem zaman açısından uygun hale gelmiştir. Tamamen firmaların müşterileri için hizmet veren bu teknik servislerin parça tedarik işlemlerinde öncelikli olduğunu unutmayalım.

 

Herhangi bir ihtiyaç dahilinde ya da merak ettiklerinizi sorabilmek adına hemen bizleri arayabilir ve uzman müşteri temsilcilerimizle tanışabilirsiniz.

/ Markalar

Yorumlar

Henüz yorum yok

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir