Pendik Klima Servisi

Pendik Klima Servisi

Pendik Klima Servisi

Pendik Klima Servisi

Pendik klima servisi olarak tüm klima markaları için tamir, bakım ve montaj hizmetleri vermekteyiz. Uzun yılların bize vermiş olduğu tecrübe sayesinde, İstanbul Pendik bölgesinde profesyonel ekibimiz ve donanımlı ekipmanlarımızın eşliğinde, klima bakımı, klima tamiri, klima onarımı ve klima montajı ile ilgili tüm sorunlara kolayca yardımcı olabilmekteyiz.

Klima montajı, klima tamiri, klima bakımları, servis işlemleri, arıza tespitler, arıza tespitlerin onarımı, klasik sök tak işlemleri gibi klima ile ilgili aklınıza gelen tüm iş ve işlemleri profesyonel olarak gerçekleştiriyor ve çok uygun fiyatlara sorununuzu hızlıca gideriyoruz.

Peki bu hizmetleri sadece Pendik ilçesi için mi sağlıyoruz? Bu sorunun cevabı tabii ki hayır. Fakat dilerseniz bir alt başlığımız olan Pendik Klima Servisi başlığı altında bu konuyu biraz daha detaylandıralım.

Pendik Klima Tamiri

Güngör İklimlendirme A.Ş. uzun yıllardır pendik klima tamiri ile ilgili alanlarda profesyonel anlamda hizmetler vermektedir. Pendik geneline uzun zamandır hizmet veriyor olmamızdan dolayı fiyatlarımız, hizmet ve çözüm garantimiz ile sizlerin huzuruna çıkmaya hazır olduğumuzu belirtmek isteriz.

Genel olarak bakıldığında Pendik gibi bir metropolde klima ve klima servisi hizmeti veren ne yazık ki çok fazla firma bulunmaktadır. Fakat bu firmaların arasında dolandırıcılık yapan işi çok iyi bilinmeyen hizmet kalitesi sağlayamayan firmalarda hizmet verdiğini iddia etmektedir.

Bizler yetkili personellerimize önce müşteri memnuniyetini nasıl sağlayabileceklerini öğrettiğimiz eğitimlerden geçiriyoruz. Yetkinliklerini test ediyor ve bu testlerin sonucuna göre Pendik Klima Servisi alanında bizlerden destek almak isteyen müşterilerimizin evlerine gönderiyoruz.

Testlerden ve müşteri memnuniyeti eğitiminden başarılı bir şekilde geçemeyen personeller ile yollarımızı ayırıyoruz zor ya da maksimum müşteri memnuniyeti sağlayabilecek hale gelene kadar eğitim vermeye devam ediyoruz.

Klima Bakımı Pendik

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Pendik Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

Pendik Klima Arızaları

Pendik gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Pendik klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Pendik klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Pendik Klimacı

Pendik klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

 • Klima söküm, takım işlemleri,
 • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
 • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
 • Klima montajı tamiri,
 • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Pendik Klimacıları

Şimdi sizlere aşamalı olarak montaj yapımından biraz bahsedelim. Pendik klimacı olarak önceliğimiz klima montajı yapılacak iç ve dış ünitenin bulunduğu alan belirlendikten sonra BTU değerine (İngiliz ısı birimi) göre ayarlanan çaptaki bakır boruların tesisat çekimlerinden önce ısı kayıplarını önlemek için izole giydirilme işlemi yapılır.İç ve dış üniteler arasındaki haberleşmeyi sağlayan sinyal kablosu ve şebeke elektrik tesisat kablolama gibi işlemler gerçekleşir. Su gideri için drenaj hortumu bakır boru tesisatı ile çekilir. Estetik için tesisat boruları dekoratif bantlarla çevrilir.

Pendik Klima Montaj

Pendik klima montajı, Pendik gibi bir ilçede, sizlere de kolaylık sağlamak açısından hemen hemen aklınıza gelebilecek bütün klima markalarına bakım yapmaktayız. Bu sayede hem sizlerin bakım onarım, teknik destek, söküm takım gibi işlemlerinizi halletmiş hemde memnuniyetinizi en üst seviyede tutmuş oluyoruz.

Pendik Klima Servisleri

Pendik Klima Servisi olarak; Pendik’da güler yüzlü, işlerinin ehli deneyimli olan personellerimizle, geniş araç ekiplerimizle %100 müşteri memnuniyeti için sizlere hizmet vermekteyiz. Bölgesel çalışmalarımız, güvenebileceğiniz çevre dostu montaj uygulamalarımızla çalışmalarımızın hakkını vermiş ve güven sağlamış bulunmaktayız.

Yetkili Pendik Klima Servisi

Pendik Klima Servisi’ni tercih etmenizin en önemli sebepleri; sertifikalı uzman çalışanlarımız, garantili işçilik, birçok markada bakım onarım montaj hizmeti sunmamız gibi bir sürü memnun edici özelliğe sahip olmasıdır.

Pendik yaşantısının vermiş olduğu zorluklarda, klima bakım işlemlerini yaptırmak pekte kolay olmayabilir ama unutmayın ki eğer uzun ömürlü bir klimaya sahip olmak istiyorsanız, klimanızın arızalanmasını beklemeden.

Belirli periyotlarda bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Biz, Pendik Klima Servisi ailesi olarak sizin bu yoğun zamanlarınızda sizlere en iyi en güvenilir hizmeti sunabilmek adına çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız.

Klima Tamiri Pendik

Değişen hava şartlarına meydan okumak adına, özellikle şu teknolojinin büyük bir oranda değişim ve gelişim gösterdiği dönemde, artık hemen hemen her evde bir veya birden fazla klima bulunmaktadır. Bizde Pendik Klima Servisi olarak sizlere profesyonel ekibimizle montaj hizmeti vermekteyiz. Bizim sayemizde memnun olmamanız pekte mümkün olmayacaktır.

Pendik Klima Bakım

Bu dönemde artık hemen hemen her evde bir veya birden fazla klima bulunduğunu yukarıda belirtmiştik. Sahip olduğunuz klimanın ömrünün sürekliliğini sağlamak istiyorsanız eğer ona iyi davranmanız ve belirli periyotlarda güvendiğiniz bir firmaya bakımını yaptırmanız gerekir.

Pendik Klima Servisi olarak birçok alanda hizmet verdiğimiz gibi klimanızın bakımı konusunda da sizlere en iyi, en çevre dostu, en güvenilir çözümlerle gelmekteyiz.

Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerinde bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Pendik Baymak Klima Servisi,
 • Pendik Panasonic Klima Servisi,
 • Pendik Arçelik Klima Servisi,
 • Pendik Vestel Klima Servisi,
 • Pendik Ferroli Klima Servisi,
 • Pendik Daikin Klima Servisi,
 • Pendik Airfel Klima Servisi,
 • Pendik Demir Döküm Klima Servisi,
 • Pendik Alarko Klima Servisi,
 • Pendik Toshiba Klima Servisi,
 • Pendik Samsung Klima Servisi,
 • Pendik Carrier Klima Servisi,
 • Pendik Protherm Klima Servisi,
 • Pendik Auer Klima Servisi,
 • Pendik LG Klima Servisi,
 • Pendik Buderus Klima Servisi,
 • Pendik Midea Klima Servisi,
 • Pendik Siemens Klima Servisi,
 • Pendik Mitsubishi Klima Servisi,
 • Pendik Bosch Klima Servisi,
 • Pendik Beko Klima Servisi,
 • Pendik General Klima Servisi,
 • Pendik Sharp Klima Servisi,
 • Pendik Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

/ Klima Bakımı

Yorumlar

Henüz yorum yok

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir