Yakacık Klima Servisi

 • Sonraki İçerik
 • Önceki İçerik

Yakacık Klima Servisi

Yakacık Klima Servisi

Yakacık klima servis hizmetini siz değerli ziyaretçilerimize ve klima ile ilgili sorun yaşayan tüm müşterilerimize verdiğimizi belirtmek isteriz. Genel olarak bakıldığında klimalar bizlerin yaşamlarını kolaylaştıran eşsiz teknolojik cihazlardır. Fakat bu cihazlar bazen sorun çıkartabiliyor.

Sorundan ziyade tamamen teknolojik cihazlar olmasından dolayı bakıma ihtiyaç duyabiliyorlar. Bu ihtiyacı firma olarak tüm teknik personelimizle beraber vermekteyiz. Uzun yılların bize katmış olduğu tecrübe sayesinde hemen hemen tüm klima markalarının bakım hizmetini en profesyonel ve müşteri memnuniyetini göz ardı etmeden verebiliyoruz.

Klima Bakımı Yakacık

Klimaların bakımları genel olarak tamircilerden ziyade teknik ve resmi kilma servisleri tarafından yapılmalıdır. Bizler güngör iklimlendirme olarak hemen hemen tüm klimalar için sizlere hizmet vermekteyiz. Tüm klima markalarınızın bakımları için bizimle iletişime geçebilir ve bakımı gelmiş olan klimalarınız için bizden profesyonel destek alabilirsiniz. Peki klimalar bozulmadan da bakıma girmek zorunda mıdır? Bakımlar neden yapılmaktadır? Dilerseniz gelin bu konuyu hızlı bir şekil de ele alalım.

Klimalar neden bakıma ihtiyaç duyar?

 • Klima cihazlarının içinde komplike çalışan parçalar bulunmaktadır. Bazı parçalar yavaş yavaş bozulabilir iken bazı parçalar bir anda bozulabilir bakım ile bunun önüne geçilir.
 • Aşınan, deforme olmaya başlamış olan ve ilerleyen zamanlarda klimayı tamamen bozabilecek olan parçaların belirli aralıklarla kontrol edilmesi gerekmektedir.
 • Rutin kontroller olası daha büyük sorunların önüne geçmemize yardımcı olmaktadır.
 • Bozulmuş olan fakat cihazın işlemini tam anlamıyla kaybettirmemiş arızalar olabilir. Bu durumun erken farkına varılıp önlem alınması vs.

Yukarı da yazmış olduğumuz maddeler cihazınızın neden bir bakıma ihtiyacı olduğunu kısaca özetlemektedir. Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı klimanızın bakım zamanı geldiğinde bakımını yaptırmayı kesinlikle ihmal etmemelisiniz.

Yakacık Klima Arızaları

Klima arızaları temel prensipte ana iki kategoriye ayrılmaktadır. Bunlardan bir tanesi sistemin ana çalışma akışını engelleyecek bir diğeri ise ufak fakat performansı etkileyecek arızalar. Yakacık klima arızları başlığımızın altında kısaca bunları listelemek isteriz. Daha detaylı bir açıklama için gelin listeleme yaparak oluşabilen klima arızalarından bahsedelim.

 

Olası klima arızaları

 1. Elektrik kaçağı, elektrik kesintisi ve sigorta attıran arızalar.
 2. Akış içerisinde bulunan parçalardan bir tanesinin bazı nedenlerden dolayı kırılıp deforme olması.
 3. Performansı etkileyecek derecede ufak sorunların ortaya çıkması.
 4. Bakım zamanının geçmiş olmasından dolayı bazı parçaların çok çalışmaktan dolayı işlevini yitirmiş olması.
 5. Doldurulabilir ve sık temizlenmesi gereken parçaların genel çalışma akışına sorun oluşturması vs.
 6. Uzaktan kumanda ile çalışmaması,
 7. Kompresörün devreye girmemesi,
 8. Kompresör ve iç ünite fanı düzenli çalışırken dış ünite fanının çalışmaması,
 9. Dış ünite düzenli çalışırken iç ünitenin çalışmaması,
 10. İç ünite fanının kendi kendine çalışması ve durması,
 11. Soğutma ve ısıtmanın düşük oranda seyretmesi,
 12. Soğutma ya da ısıtma özelliklerinden birini yerine getirmemesi,
 13. Gürültülü çalışması ya da su damlatması gibi arızalar klimalarda sıklıkla görülen problemlerdendir.

 

Yukarıda yazmış olduğumuz sorunlardan bir veya birden fazlasını yaşıyorsanız hemen bizleri arayarak yaşamış olduğunuz arızanın çözümüne kolayca ulaşabilirsiniz. Sadece arıza için değil bizleri arayarak herhangi bir konuda detaylı bilgi de alabilirsiniz.

Klima Servisi Yakacık

Güngör iklimlendirme olarak hemen hemen tüm sorunlarınız için hem danışmanlık, hem arıza tespit hem de arıza bakım onarım çalışmaları yapmaktayız. Sizlerde bizden klima servisi yakacık hizmeti almak isterseniz öncelikle telefon başında sizleri bekleyen müşteri temsilcilerimizi aramalı ve detaylı bilgileri kendilerine anlatmanız gerekmektedir.

Bu gerekliliği yerine getirdiğinizde ekip arkadaşlarımız tarafından sizlere gerekli olan tüm aşamaları aktarılacaktır. Ekibimize servis içerisine giren tüm konular ile ilgili sorular yöneltebilir ve ihtiyacınızı dile getirebilirsiniz. Klima sökme takma işlemleri, arıza tespit işlemleri, klasik bakım hizmetleri, teknik danışmanlık vs.

Klima Servisi Verilen Markalar

Ekibimiz sektör içerisinde uzun yıllardır onlarca marka klimayı tanımış ve genel sorunları öğrenmiş durumdadır. Ekibimiz tam donanım ve teçhizatlı bir şekil de müşteri memnuniyetini göz ardı etmeden sizlere hizmet vermeye gelir ve sektör içerisinde faaliyet gösteren tüm markaları çok iyi tanıdıkları için sorunu tam anlamıyla çözebilecek işlemleri uygularlar.

 

Yakacık Klima Servisleri

İlçemizde bulunan klima servisleri arasında firma olarak bir adım önde olmamızın sebebi çözüme ulaştırdığımız arızalar, müşteri memnuniyeti ve ekibimizin işini çok iyi idame ettirebiliyor olmasıdır.

Ekip olarak çözüme ulaştırdığımız binlerce klima sayesinde tecrübemiz her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu sayede sizlere mükemmel kalitede hizmet ve üst düzey bakım onarım desteği verebiliyoruz.

Yetkili Yakacık Klima Servisi

Marka model ne olursa olsun başta yetkili yakacık klima servisi hizmetimiz olmak üzere tüm mahalle ve yakacık merkezinin yakınlarına hizmet götürmeye devam ediyoruz. Dilerseniz gelin Yakacık merkezine yakın hangi noktalara hizmet verdiğimizi ve yakacık merkeze kaç kilometre olduğunu liste olarak gösterelim.

 • Kartal 4 km
 • Soğanlıköy 4 km
 • Dolayoba 1 km
 • Pendik Burnu 8 km
 • Cevizli 4 km
 • Büyük Dere 4 km
 • Bakkalköy 7 km
 • Maltepe 8 km
 • Büyükada Kanalı 9 km
 • Aydınbey Yarımadası 1 km
 • Aydos Dağı 3 km
 • Sedef Adası 7 km
 • Büyükbakkalköy 1 km
 • Atabey 7 km
 • Şeyhli 7 km
 • Basibuyuk 8 km
 • Prinkipo 7 km
 • Kayış Dağı 6 km
 • Güzelyalı 2 km
 • Bakır Dağı 7 km

Yukarıda görmüş olduğunuz listede Yakacık ve Yakacık mahalleleri başta olmak üzere merkeze yakın hangi bölgelere hizmet verdiğimizi yayınladık. Sizlerde bu bölgelerde yaşıyorsanız marka farkı gözetmeksizin size destek vereceğimizi bilmenizi isteriz.

Klima Bakım Yakacık

Bakıma ihtiyaç duyan tüm cihazlarınız için bizimle iletişime geçebilir ve uzman personellerimiz tarafından üstün hizmet alabilirsiniz. Klima bakım hizmeti olarak alanımızın en iyi personelleri ile çalışmakta ve oldukça fazla tecrübe edinmiş bulunmaktayız.

Şayet bakıma ihtiyacı olan bir klima sahibiyseniz bizimle tanışmadan başka firmalar ile çalışmanızı tavsiye etmiyoruz.

Klima Montaj Yakacık

Tüm montaj işlemlerinizde teknik personelimizle yanınızdayız. Profesyonel teknik teçhizat ve bunun yanı sıra ebimizin uzun yıllardır edindiği tecrübe sayesinde minimum hasar maksimum müşteri memnuniyeti prensibimiz ile işlemlerinizi tamamlıyoruz.

 

Sizlerinde montaj yapılması gereken ya da profesyonel ve minimum hasarla sökülmesi gereken bir cihazınız bulunuyorsa hemen bize ulaşabilirsiniz.

Yakacık Klima Bakım

Bir alt başlığımız olan servis hizmeti verilen bazı klima markaları başlığının içerisinde kalem kalem detaylandırdık. Tüm bakım işlemlerinizi bu markalar için gerçekleştirebiliyor ve hizmetimizden yararlanmanız için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz.

Servis Hizmeti Verilen Bazı Klima Markaları

 

 1. Baymak,
 2. Panasonic,
 3. Arçelik,
 4. Vestel,
 5. Ferroli,
 6. Daikin,
 7. Airfel,
 8. Demirdöküm,
 9. Alarko,
 10. Toshiba,
 11. Samsung,
 12. Carrier,
 13. Protherm,
 14. Auer,
 15. LG,
 16. Buderus,
 17. Midea,
 18. Siemens,
 19. Mitsubishi,
 20. Bosch,
 21. Beko,
 22. General,
 23. Sharp,
 24. Sigma

 

Yukarıda ki listede görmüş olduğunuz gibi bulunan tüm markalar size hizmet verdiklerimizdendir. Müşteri memnuniyeti için her marka ve modelde eğitimli çalışanlarımız bulunmaktadır. Eğer listede bulunmayan bir markaya sahipseniz üzülmeyin.

 

Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde vereceğiniz detaylara göre arkadaşlarımız hangi aşamada sizlere ne kadar yardımcı olabileceklerinden bahsedeceklerdir.

 

/ Genel

Yorumlar

Henüz yorum yok

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Sonraki İçerik
 • Önceki İçerik