Arçelik Klima Servisi

Arçelik Klima Servisi

Arçelik Klima Servisi

Bildiğiniz gibi Arçelik geçtiğimiz yıllar kullandığı son yabancı lisansıda terk ederek %100 Türk üretim yapan Türk firma haline geldi. Haliyle Arçelik klima servisi için yaptığımız pozitif ayrımcılık bulunmakta.

 

Bunun yanı sıra Arçelik hizmet ve servis desteği olarak üstün bir performans sergilemektedir. Hem bizleri hem müşterileri ile çok sık ilgilenmeye hizmet öncesi ve sonrası iki taraf ile de iletişim kurmaya devam etmektedir.

Arçelik Klima Servisi Hizmet Kalitesi

Arçelik klima servisinde personellerimiz Türk ürünlerinin montajını, bakım ve onarını yapmakta gurur duymaktadırlar. Genel olarak bakıldığında çoğu klima servisinin kitapçıkları ve teknik parçaları yabancı dillerde üretilmektedir.

 

Arçelik Türk firması olması nedeniyle bu sorunu ortadan kaldırmış olan klimalara sahiptir. Bu nedenle Arçelik klima servisi hizmeti personellerimiz tarafından daha hızlı, daha profesyonel ve daha kaliteli olacak şekil de yapılmaktadır.

Arçelik Klima Bakım Hizmeti

Arçelik marka tüm klimaların üretimi ülkemiz içerisinde Türk firma tarafından yapılmaktadır. Bu nedenle bakım hizmeti, parça değişim desteği ve montaj hizmetleri firmamız tarafından daha kolay ve hızlı yapılmaktadır.

 

Bakım esnasında sorun çıkartmış ya da çıkarabilecek parçaların değişimi de keza aynı hız ve titizlikte yapılmaktadır.

Peki Bakım esnasında hangi noktalara dikkat edilmektedir?

  1. Kumanda dahil olmak üzere tüm tuş ve dokunmatik sistemler teknik cihazlar veya  manuel olarak kontrol edilmektedir.
  2. Cihaz içerisinde ki tozlanmalar, kir ve farklı maddeler tespit edilip temizlenmektedir.
  3. Tüm parçaların duran halde ve çalışır halde işleyişleri uzman personellerimiz tarafından kontrol edilir. Böylece cihazın ömrü bir süre daha uzatılmış olur.
  4. Bakım zamanı geldiğinde değişmesi gereken parçalarda değişiklik yapılır ve böylece cihazın performansı tıpkı ilk günde ki haline geri döner.

Yazmış olduğumuz maddeler her ne kadar okunduğunda çok fazla gereği yokmuş gibi görünsede bakım zamanı gelen cihazlara bakım yapılmadığı takdirde ilerleyen süreçlerde daha büyük sorunlara mahal vermektedir.

Bu tehlikenin önüne geçebilmek için hemen bizleri arayabilir ve cihazınız ile ilgili tüm konular hakkında destek alabilirsiniz.

/ Markalar

Yorumlar

Henüz yorum yok

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir